DEMO: KURS DO KAWY - już ponad 200 wyrażeń, ale to nie koniec!

Kurs do kawy to kurs dla zabieganych, który wciąż rośnie! To angielskie wyrażenia z życia wzięte - takie, których potrzebujesz, aby mówić swobodnie na co dzień. Ucz się na luzie i z przyjemnością, a ja zadbam o twoje kolejne porcje angielskiego do kawy :) Tutaj z kolei znajdziesz ten sam kurs w wersji audio (audiofiszki) z moimi nagraniami: https://www.angielskidokawy.pl/produkt/audiofiszki/.


UWAGA: Plik PDF z fiszkami do druku jest dołączony tylko do pierwszego zestawu (Zestaw 1) i zawiera na razie 70 wyrażeń. Tak, jak to opisałam na stronie produktu w moim sklepie, wyrażeń do druku będzie z czasem przybywać. Tworzę je jednak na bieżąco z postów-fiszek na Instagramie, dlatego jest ich na tę chwilę dużo mniej niż wyrażeń w kursie. To dlatego też traktuję te fiszki w pdf tylko jako taki dodatek do kursu. Oczywiście jak tylko będzie tych wyrażeń trochę więcej, zaktualizuję plik w kursie :)

Image Description
DEMO: KURS DO KAWY - już ponad 200 wyrażeń, ale to nie koniec!


Icon

Aleksandra Buller

Autor

Jestem lektorką języka angielskiego i sprawiam, że w końcu zaczynasz mówić w tym języku! Prowadzę stronę www.angielskidokawy.pl, podcast o tej samej nazwie (np. na Spotify) i działam w social mediach jako @angielski.do.kawy. Zapraszam! :)